| OnlyTheScript a întrebat:

Intrebare adresata baietilor... Daca ati fi impreuna cu o fata dar ati avea ocazia sa va despartiti de ea si sa fiti impreuna cu Antonia ce ati face? PS: Vreau cele mai sincere raspunsuri si nu luati intrebarea la misto pentru ca asta mi-a venit acum in mintelaughing

9 răspunsuri:
| InsertNameHerepls a răspuns:

Cine e antonia?
si nu

| greyhound a răspuns:

Nu, ma enerveaza perfectiunea ei

| Dariusuu a răspuns:

De ce sa ma despart?

Nu conteaza frumusetea ei, conteaza din ce unghi o privesti.

| MrAnderson a răspuns:

Ma gandeam eu. Voiam sa iti urasc ardere eterna in Iad ca s-a dat Antonia la tine si esti in dilema. laughing
Ok, radem-glumim dar...Antonia nu are un copil? Cu ceva italian? Te faci si tatic de imprumut? laughing

| ctlaida a răspuns:

HELLOO! Terra catre tine.
O fi venit Antonia la tine si te-a cerut de barbat, ai?
Nu inteleg de ce pui intrebare doar de dragul de a o pune.
Cu ce crezi ca este diferita antonia de o fata oarecare si ea tot o ******* are.
Chiar nu te inteleg!

| OnlyTheScript explică:

Ma gandeam eu ca o sa spuneti nu.dar acum sa fim seriosi...sa vina o fata frumoasa si bogata la tine si sa iti ceara sa fiti impreuna.ce ai face? ...in fine..am aflat si eu parerile voastre.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

În primul rând, nu-mi place rahatul pe care-l cântă.Mai departe nici nu trebuie să mai zic...

| OnlyTheScript explică (pentru ctlaida):

Sunt fata si Antonia nu e la mine acasatongue...laughing

| ctlaida a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Sa stii ca nu toti oameni sunt materialisti (daca tu esti), daca iubesti pe cineva nu conteaza daca are sau nu bani daca este sau nu frumos atat timp cat tu il/o vezi cel mai frumos si bogat de pe planeta!
Antonia este frumoasa nu contest acest lucru, dar si cat photo shop baga in clipurile ei?

TREBUIE PRIMA DATA SA FI OM CU APROAPELE TAU SI ABIA APOI SA TE GANDESTI LA BANI, SI FRUMOS/A SUNTEM FIECARE DAR IN FELUL NOSTRU, FIECARE SAC ARE PETICUL LUI SI FICARE URAT, URATUL LUI.