| Andreeaborzos a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor sau de niște sfaturi.
Am o relație de 1 an jumătate,iar el sa distanțat foarte mult de mine,si nu mai e deloc cum era înainte, si nu i-am cunoscut familia,nu se postează cu mine,nu iese cu mine in locuri publice, simt ca ma ascunde, deșii familia lui știe de mine.
Muncește foarte mult si este obosit într-adevăr.
Dar ma simt si foarte singura, si simt ca nu mai e nimic cum a fost…ce ar trebui sa fac, este si primul meu iubit?

6 răspunsuri:
| Theonlyone1111 a răspuns:

Buna. Primul iubit, prima dragoste nu se va uita niciodată, indiferent cati vor mai fi. E posibil sa nu va mai fie bine împreună sau nu mai vrea o relație serioasa cu tine. Trebuie sa vorbești cu el sa știi ce ai de făcut. Ori îndreptați ceva, ori mai bine fiecare pe drumul lui, pentru ca va pierdeți timp din viețile voastre.

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa discutati serios aceasta problemă.
Voi doi, nu TPU.

| ioana748 a răspuns:

Posibil mai are o relație in paralel.
Unii barbati se pricep foarte bine la asta.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă nu te mai vrea lasa-l să își vadă de viața lui.

| Darky142 a răspuns:

Eu zic că orice ai schimbat ceva la tine și l-ai distanțat fata de tine, problema pleacă de la comunicare spune-i ce simți tu daca încearcă să repare ceva înseamnă că inca mai tine la tine și te vrea daca nu înseamnă că probabil nu mai simte nimic pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-ti iei de munca, sa faci ceva cu viata ta, ca sa nu te mai plictisesti?