| sergiuxl a întrebat:

Am ramas repetent acum in clasa a 9-a. Parintii mei nu stiu asta, si maine vor sa mearga la liceu sa ma transfere(Damn) Ce pot sa fac? Ma sinucid acum sau? laughing(

4 răspunsuri:
| roxiada a răspuns:

Nuuuu,asta nu e o solutie, se intampla destul de des, am obs mai ales in cazul celor de varsta ta(esti mic si nu ai minte) cred ca cea mai buna solutie e sa vb deschis cu parintii si sa le explici si mai ales sa iti dai seama unde ai gresit si sa cautati o rezolvare IMPREUNA! suicidul nu e o rezolvare, stai linistit ca oricum aii fi esti copilul lor si vor ce e mai bine pentru tine! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai postat in categoria potrivita, si nu cred ca esti prea inteligent daca ai ramas repetent...o sa o patesti laughing

| sergiuxl explică (pentru anonim_4396):

Am ramas din cauza mai multor absente si am participat la o bataie. si dirigu nu o mai vrut sa ma treaca

| Musique a răspuns:

Eu aș fi murit de mult. laughing)

Asta e, ai rămas, însă te poți îndrepta și din ultimul să devi primul. (totul e să vrei)
Baftă pe mâine.