| valim a întrebat:

Cum as putea sa imi trimit parintii de acasa(Nu la restaurant) de revelion?

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Pai au cu ce pleca de revelion? Pun pariu ca vrei aa dai petrecere la care sa.ti inviti toti prietenii, n.ai si tu niste rude matusi unchi? Vorbeste cu ei si roaga.i din suflet sa vorbeasca cu parintii tai si sa.i invite pe la ei de revelion

11 răspunsuri:
| NormalUser a răspuns:

Bate apropouri suptile si incearca sa ii faci sa creada ca nu au ce face acasa si emai bine sa faca cu prieteni sau cu rudele sa mai discute sa mai vorbeasca ca cine stie cand se mai intalnesc.

| davidtm a răspuns:

Alti ar vrea sa isi facu revelu cu parinti si tu vrei sa pleaca de acasa sa te masturbezi?

| 0rlando a răspuns:

Sună la protecția copilului și spune-le că te-au molestat. Vor fi plecați de acasă câteva revelioane bune.
Glumesc, nu face asta laughing
În afară de să-i trimiți singurei la un eveniment, pentru care să plătești tu, sau să fie ei invitați la o petrecere de către niște prieteni de-ai lor, sau rude, iar tu să nu mergi cu ei...nu ai cum să scapi de ei.
Dacă ești prea dubios, nu te vor lăsa singur în veci.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Trimite-i in vacanta la munte, cumpara-le bilet si bon voyage.

| onasis1961 a răspuns:

Păi să fii sigur, dacă nu e prea târziu, cumpără-le două bilete la un restaurant.

| cuvant a răspuns:

Fa o revervare la un hotel sau ceva asemanator si apoi roaga-i sa sune si sa spuna ca au castigat un revelion acolo sau cineva i-a recomandat sa mearga...
Asa le faci si tu o surpriza si o sa poti sa-ti faci si tu de cap acasa happy

| mgtow a răspuns (pentru davidtm):

laughinglaughing

| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa faci prostii abtine-te, daca nu ai chef sa stai cu ei pleaca la o ruda sau ii suporti pana o sa ai salariul tau si locuinta ta.

| PedoBarbie a răspuns:

Ce vrei tu să faci?

| valim explică:

De ce toti au impresia ca vreau sa ii trimit de acasa ca sa ma masturbez? sigh
Ai intuit bine Miruuu. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa-i trimiti de acasa?-.-