| AnonymousCLL a întrebat:

Imi spune-ți care sunt cele mai frumoase, potrivite cadouri pentru ziua de naștere a mamei?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O bijuterie
Un set de ingrijore corporala
Un buchet mare de flori
Un parfum
Un articol vestimentar
O carte pentru interesul ei

| miolina a răspuns:

O carte cu instructiuni pentru crosetat, andrele si mohair. O poseta. O noua carte de bucate. Un album si un aparat foto. Tu hotarasti.

| danay72 a răspuns:

Cred ca cele mai frumoase cadouri sunt cele date nu într-o zi anume, ci pur și simplu când nu te aștepți, sa primești ceva de la o persoană dragă. Sigur și mama ta s-ar bucura sa primească pe parcursul anului cadouri fără un motiv anume, ci pur și simplu pentru ca o iubești și o prețuiești.

| vocea a răspuns:

Depinde in primul rand de bugetul de care dispui si de gusturile si preferintele ei(tu le cunosti cel mai bine).O rama foto care sa contina o poza de familie de exemplu,niste bijuterii(un colier de perle colorat,cercei,o bratara,lantisor simbolic cu numele ei,un ceas...), o esarfa sau o bluza frumoasa, un parfum sau ceva cosmetice(crema, fond de ten, machiaj etc.), o brosa interesanta, o geanta sau un portofel.
La multi ani mamei tale! Succes! O zi placuta.

| FaraNumePls a răspuns:

Salut, eu zic ca ar trebui sa ii dai mamei tale lucruri făcute de tine ( origami, felicitări), dar dacă este o persoană cu așteptări mai mari poți să îi cumperi un parfum ( nu trebuie să fie scump, unele sunt 20 lei si miros super).
Sper ca te-am ajutat.
Succes

| BlackRose03 a răspuns:

1.un album cu poze cu momentele voastre petrecute impreuna;
2.o calatorie intr-un loc special voua;
3.o dedicatie(poezie);
4.o floare cu radacini(Craciunita);
5.un lantic/bratara facuta de tine;
6.cateva obiecte vestimentare;
7. puteti merge la un restaurant, nu ii zi, inventeaza o scuza si cand o aduci acolo sa fie si membrii familiei;
8.o carte(de preferat una cu retete);
9.un set de ustensile pentru bucatarie;
10.o felicitare facuta de tine si o ciocolata langa;
11.in dimineata respectiva adu-i micul dejun la pat(fa-l tu, sa fie ceva special, ex:clatite in forma de inima);
12.fa tu toata treaba, las-o sa se odihneasca.

| Niklauss a răspuns:

Un parfum, o floare, o felicitare sau o cutie cu ciocolata.
Sunt multe feluri de cadouri ce poti sa le faci unei mame, depinde si de ce ii place ei sa faca sau ce placeri are ea.

| Sarcopt a răspuns:

Ceva pe care să-l folosească doar ea, un parfum, o cremă...e.t.c.

| muziclive a răspuns:

Dragostea ta.
Cel mai frumos si bun cadou pentru mame

| IonelaMacovei a răspuns:

Un album cu poze cu voi si familia

| Ema123456 a răspuns:

Poți să îi cumperi flori de diferite culori cu un bilețel pe care îi spui lucruri frumoase precum,, Mami te iubesc si iti multumesc pentru că mai crescut şi mi-ai arătat căile bune! Îți mulțumesc pentru tot la mulți ani ", un lănțişor cu o inimioară sau o brățară pe care să vie o inimă! Dar cel mai bine e să îi cumperi flori şi să îi scrii un bilețel!