| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Andreea am 11 (Fac 12 in ianuarie) sunt zodia Varsator am parul brunet cu suvite roscate, ochii caprui, locuiesc in Mioveni judetul Arges si as dori ca orice baiat cu varsta intre 12-13 ani care locuieste in mioveni si este dragut sa imi lase id-ul lui pentru ca as vrea sa-l cunosc.P.S stiu ca este o intrebare cam ciudata va rog sa nu radeti insa as dori sa am o relatie.Va multumesc anticipat si dupa ce imi lasati id-ul vostru va voi adauga, sa dati accept la un id unde in mijloc se afla cuvantul "myky".Va rog mult numai cei care locuiesc IN MIOVENI va pup dluce

12 răspunsuri:
| Lollo29 a răspuns:

Stiu ca este cam ciudata intrebarea mea insa serios am nevoie happy

| RainboyDash a răspuns (pentru Lollo29):

Nu poti sa gasesti un baiat undeva in scoala lat ine sau ceva? e penibil sa cauti pe net

| Lollo29 a răspuns (pentru RainboyDash):

Poate...dar nu

| Lamaitzza a răspuns:

In primul rand, nu este o intrebare, ci o rugaminte. In al II-lea rand... Ia si pune mana pe o carticica, gaseste un mod de a face ceva cu timpul tau! Pe bune? Cauti iubiti tu? Si mai ales, pe net? Draguta, in primul rand, prin intermediul internetului poti sa dai de orice dobitoc ca sa-si bata joc de tine, in al II-lea rand esti cam mica pentru asa ceva si il al III-lea rand, ai sanse cam 0, 5 % sa ai noroc in toata chestia asta. Of. logica asta, poti face atatea si tu ai chef de relatii? Si nici nu-ti ajunge o viata de om pentru asa ceva vreau sa zic. Ai idee, ca in momentul asta cel putin treizeci de persoane rad de tine si-si fac cruci?
Daca tie iti sta mintea la asa ceva, scrie intr-un jurnal nu pe un site gen TPU unde se afla persoane si de cinci ori mai mari ca tine care acum se mira de ce a ajuns generatia noastra. Si ce crezi tu ca-i aici, matrimoniale? Nu vrei sa ti-l chem si pe Mircea Radu?
Nu mi-o lua in nume de rau, dar mai tarziu, daca o sa-ti mai aduci aminte de chestia asta pe care ai postat-o, o sa iti dai seama cat e de penibila.
Succes in a gasi o ocupatie, nu un iubit!

| dantiberiu23 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-ti cauti iubit prin intermediul lumii reale.Pe internet e periculos si sansele sunt putine sa gasesti pe cineva pe placul tau.Lasa dragostea sa te gaseasca, nu o cauta tu.Un alt sfat de al meu este ca, la varsta asta e bine sa te preocupe si altceva, nu numai cautarea de iubiti.

| VintageRock a răspuns:

Auzi Andreea mama, nu mai bine mergi afara cu prietenii, te joci, citesti...
Eu la 11(12) ani stateam cu amicii mei afara, ma bateam cu cel mai bun prieten, invatam pentru examene. Stii cand si cum am avut eu prima iubita? La 15 ani, cu o fata din cartier, am rugato sa vina la un film cu mine, dupa aia in alta zi la o plimbare si tot asa, pana cand ne-am sarutat. No, acum asa ca sa nu mor prost, la ce iti trebuie tie asa nevoie mare un iubit la varsta ta?

| akbaa a răspuns:

Sincer,nimeni nu rade, suntem chiar putin consternati. Daca nu-ti doresti o cariera stralucita de pitipoanca, pune si invata serios, iar in timpul liber bucura-te de copilarie pentru ca este o greseala sa vrei sa te maturizezi inainte de vreme.O sa ai o viata intreaga la dispozitie sa alergi dupa baieti daca asta-ti doresti.Sa-ti dezvalui un secret, in general, calitatea unui baiat/barbat/sot pe care o asa-l gasesti, va fi in functie de scoala si pregatirea pe care o sa o ai.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

La 11 ani ar trebui să ai alte preocupări.

| h3r a răspuns:

Mini-matrimoniale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde nu stiti voi, cei ce dati returnele la greu laughing, ca cel ce a postat sub anonimat intrebarea nu a facut-o doar din simplu motiv de a vedea ce logica aveti pentru a va cobora la mintea ei, a Andreei care de fapt este Mihaela rolling on the floor

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
E mai la dreapta site-ul cel îl cauţi.
Pe curând!

| Stufu a răspuns:

Cam ciudata? Deci scuza-ma e chiar penibil ce intrebi pe bune?! ...scuza-ma ca-ti zic dar ai o logica..de ma inchin. sfatul meu e sa-ti gasesti o ocupatie pentru varsta ta! nu sa-ti pierzi timpu' de pomana pe TPU cautand gagic.