| Dragos777 a întrebat:

Salut, se aproprie majoratul iubitei mele big grin fetelor, va rog muuuult, o sugestie? vreau sa fie un cadou serios, frumos si de tinut minte >:

Răspuns Câştigător
| simonanegru271207 a răspuns:

Poate totusi nu vrea sa o ia de nevasta. cand ajungi la iubita cu un inel si culmea face 18 ani deja te-ai legat la cap fara sa te doara daca vrei bijuterie ia un lant sau o bratara de argint sau ai putea sa faci ceva mai simbolic sa cauti o bucata de scoarta de copac (incearca sa gasesti curbata cand spargi tu sau vecinu lemne pentru la iarna)cand sparge un trunchi in 2 incearca sa iei scoarta de la o jumatate iar in interior poti lipi o poza cu voi 2 ar fi o rama de efect si cu siguranta ar tine minte

10 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Nu trebuie sa iei ceva exagerat de scump sau mai stiu eu ce, important este sa o surprinzi intr-un mod cat mai placut. Ai putea opta pentru un inel de argint de exemplu.

| Malvina24 a răspuns:

Nu prea ma pricep la cadouri.De majoratul meu iubitul meu mi-a luat un inel de aur.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Un inel,o brățară, un parfum, un lanț.Dar cel mai bine cumpără-i o brățară de argint sau de aur.

Succes!

| LoStEyEs a răspuns:

Un colier de aur sau argintwinking cu un simbol: fluturas, inimioara, etc. ceva finut si mai de fetitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 trandafiri rosii + 1 alb... si un inel care sa simbolizeze iubirea voastra :X si asa va putea avea mereu ceva de la tine cu ea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi doi.O cina romantica cu sampanie silumanari. Dansati, fai o declaratie de dragoste si dai un inel o bratara sau un tricou personalizat cu numele vostru(tu+ea=love). SUCCES! fundabig grin

| Irina28 a răspuns:

O carte, un parfum, un colier, o jucarie de plus, un disc cu muzica romantica, un tricou imprimat cu o poza cu voi 2, o cana cu imagina voastra imprimata, sau o perna cu imaginea voastra, sau cu ceva dragut happy

| IULIAILICEA a răspuns:

Cel mai frumos ar fi un inel:X

| asdfghjkl24 a răspuns:

Poei poti sa ii faci un tablou cu voi 2love struck.cadou asta l-ar iubi orice fatalove struck

| Dragos777 explică:

Pff.cam multe inele coliere si bratari, asta imi trecea si mie prin cap, dar eu nu vreau asta, vreau sa fie altceva...ma intelegeti? laughing