| Albei_Rebeca_1995 a întrebat:

stie cineva un cadou marfa pentru mama?

Răspuns Câştigător
| Be3bitza a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru mama ta esti tu atata timp cat te are pe tine:* ar fi frumos sa o asculti si sa ii fi de mare ajutor cat timp esti langa ea mama nu a avut niciodata nevoie de nimic din partea copilului sau sa zbatut si a facut ea pentru el. Multumestei ca te-a facut o fata sanatoasa si frumoasa arata-i ca o iubesti si ca nu o vei lasa niciodata la greu :*

16 răspunsuri:
| Ancien a răspuns:

Fa` i o felicitare cu "Te iubesc! Esti cea mai buna mama" funda?:X

| alin503 a răspuns:

O noapte romanticalaughing

| nico5436 a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii faci un buchet de flori si o felicitare!

| Bєshka a răspuns:

Poti sa-i faci niste origami si pe fiecare inimioara scrii o litera di ''te iubesc''. Langa asta ii poti cumpara un buchet de flori daca ai bani, si dimineata mancare la pat.Ii mai poti canta si o melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=b6S7UaiG-vs

si uite si lunk pentru origami:
http://www.youtube.com/watch?v=nnV262Egucw
Ah am uitat s la sfarsit un mare TE IUBESC!

| bobik91 a răspuns:

Depinde de eveniment sincer. oricum un buchet de flori si un parfum ar fi superb pentru orice eveniment.
http://tonuri-apel.com

| unknownn a răspuns:

Un voucher cu ceva reducere la un sexshop.

| OuTKasT a răspuns:

Salut.Cunosc un prieten care comercializeaza etnobotanice... daca esti interesata ma anunti big grin Poti sa i le pui in ciorba, e ok, nu pateste nimic happy

| Albei_Rebeca_1995 explică (pentru OuTKasT):

Esti prost.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Albei_Rebeca_1995):

Nu ai vrut tu marfă?

| OuTKasT a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bun raspuns si al tau! big grin

| OuTKasT a răspuns (pentru Albei_Rebeca_1995):

Pai femeie, de unde sa o cunoastem noi pe mama ta ca sa stim ce cadouri sa-i iei? Daca nici tu nu sti...noi in nici un caz! Deci e o intrebare prosteasca!

| Albei_Rebeca_1995 explică (pentru OuTKasT):

Eu vroiam niste sfaturi mai bune

| Albei_Rebeca_1995 explică:

Nu vreau glume prostesti

| Albei_Rebeca_1995 explică:

Nu mai am nevoie