| naruto213 a întrebat:

Tocmai trec printr-o despartire.
Eu umul sufar.
Fata respectiva se comporta de parca nu s-a intamplat nimic.
Ea este o fire mai sumbra.
Oare m-o fi iubit dupa un an de relatie?

Răspuns Câştigător
| nhhv a răspuns:

Știu, e imposibil să nu simți ceva pentru celălalt după un an, însă altele sunt chiar atât de nenorocite. Nu ai de unde să știi ce-i în capul unei femei, deoarece vorba aia, totul e un fel de două feluri. Se prea poate ca ea să nu fi simțit nimic. Poate că a stat pe interes, sunt și d-astea, dar se prea poate ca ea să vrea să pară genul de femeie puternică și luptătoare. Sfatul meu ar fi că dacă voi v-ați despărțit, mergi mai departe. Știi care-i treaba? În încercarea ta de a-ți da seama dacă ea a simțit sau nu ceva, s-ar putea să pierzi o persoană mult mai bună. Nu știu dacă m-am exprimat chiar atât de bine însă ca un rezumat: mergi mai departe. Vei trece cu bine peste tot, te asigur, chit că îți este greu acum, peste ceva timp vei conștientiza c-a fost o alegere corectă.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca nu, cine stie ce mai iubesc fetele din ziua de ai

| nhhv a răspuns:

Trece, totul e trecător. Vin altele. Poate că încearcă să pară tare sau chiar n-a simțit nimic în tot timpul ăla.

| naruto213 explică (pentru nhhv):

Nu stiu ce sa mai zic dar intr-un an zi de zi la ea sa nu simta numic?