| AdrianaBuiga27 a întrebat:

Am nevoie de idei ce as putea sa le iau parintilor mei de ziua lor! ( ziua in care s-au casatorit )
Funda! tongue

5 răspunsuri:
| ClauA17 a răspuns:

Un album cu poze cu ei si cu tine. sau daca poarta ceasuri la fel, unul ei si lui de barbat, sau vezi ce parfumuri le plac. sau la mama ta poti sa ii iei un set de bijuturii si o esarfa eu asa i-am luat si a fost incantata. funda? big grin

| BiuL a răspuns:

Depinde cati ani de casatorie au. Fiecare an are o semnificate anume de exemplu despre aniversarea de 50 de ani se spune ca e nunta de aur si se preteaza un cadou facut din aur.
Uite aici : http://www.desprecopii.com/......adouri.htm

| lizucalisuca a răspuns:

Rezervare la un hotel la munte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-le o surpriza.ia-le masina si pleaca vreo doua zile in vilegiatura.

| AdrianaBuiga27 explică (pentru BiuL):