| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare
Iubita mea se compoarta ciudat cu mine e distanta adica la scoala nu vorbeste aproape deloc cu mine dar cand ajhngem acasa ma suna si vorbim dar tot e rece vrea sa ma faca sa ma despart de ea sau nu stiu? Ne am certat acum ceva zile poate e doar suparata?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi are vreun motiv sa fie suparata? Poate nu mai vrea sa se afiseze cu tine, i-o placea de altcineva

| Freya1 a răspuns:

Sunteti inca tineri si astea se intampla si din plictiseala.
Nu o mai sufoca lasa-i spatiu ca daca este de tine te va cauta si va reglementa situatia.

| GoldenZenith a răspuns:

Poate nu i-a trecut supărarea sau poate e începutul sfârșitului. happy

| ALGator a răspuns:

Sa ai iubita la aceeasi scoala sau serviciu nu e tocmai un avantaj. Inseamna sa nu ai o clipa libera si sa fi controlat sau controlabil permanent. Metoda de control e lasatul botului in jos, tacerile misterioase refuzul de a comunica si culpabilizarea ta (tu esti vinovat, dar nu vrea sa-ti spuna de ce). Orice se intampla, este vorba de ea.
Intrucit tot te-a declarat prost, daca ai avea curajul te-ai dedica altei iubite, invatatura, care garantat nu iti face fite si iti vrea doar tot binele. Prevad ca iubita ta te va face sa-ti pierzi aproape tot timpul si energia pe ea, fara ca sa te alegi cu mai multa simpatie din partea ei pentru asta.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Esti naiv daca mai stai dupa ea.

| AlecuAlex a răspuns:

Mai astepata cateva zile sa vezi cum se comporta daca nu situatia e clara

| dydybla a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu ea si sa incerci sa aflii ce a patit... daca ea nu iti zice poti incerca sa vorbesti cu o prietena foarte buna careia crezi ca i ar fi zis si care e de incredere

| adelinbucur a răspuns (pentru dydybla):

Am vorbit cu iubita mea si mi-a zis sa termin cu timpenile ca o stresez de asta ne am si certat ca eu am incercat sa vorbesc si am vb si cu prietena ei si nu imi zice nimic tot ei i-a zis si mi-a zis ca sunt prost sa termin cu timpenile