| XxspeedxX a întrebat:

Cum impresionez o fata de clasa a IV-a din prima zi de scoala? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sonia97 a răspuns:

laughing hmm pai in primul rand este important sa te comporti exemplar cu ea, daca are nevoie de ceva ajut-o si cand se uita la tine zambesteti si usor usor o sa vorbiti si pe mess. Timpul le rezolva pe toate! Sa sti ca nu tine neaparat de cat de bogat esti sau cum te imbraci.Cel mai important este comportamentul, asa ca ai grija happy Succes:*

4 răspunsuri:
| DeyutzuAndrey a răspuns:

Pai ar fi frumos sa mergi la ea cu o floare sa ii zambesti si sa ii areti ca esti diferit de restul baietilor si daca mai te si sti putin cu fetele te decurci

| jeek0 a răspuns:

Nu stiu cu ce te-ar ajuta

| XxspeedxX explică (pentru Sonia97):

Multumesc!

| Myvoiceroman a răspuns:

Da-i creionasul tau.