| davydd01 a întrebat:

cum iti poti petrece timpul cu prietena ta afara? Eu unul nu am nici o idee, mersi.

5 răspunsuri:
| reik a răspuns:

În primul rând e bine că ți-a venit ideea să nu mai stați în casă,că ai văzut și tu ce prostii faceți...

Așa,puteți să ieșiți cu bicicletele,cu rolele,eventual iei o minge și o înveți tenis cu piciorul,sau vezi ce chestii apar pe la sălile de teatru și mergeți la un spectacol. Oricum,dacă stau bine și mă gândesc aia cu tenisul nu e bună,că ar putea după aia să vrea și ea să te învețe să sări coarda,și e complicat treaba,te pot vedea băieții de la bloc și își fac altă părere despre ține...

Dacă nu,mergeți la pescuit pe o baltă,peste s-ar putea să nu prindeți că trebuie și aici un talent,dar va conectați puțin cu natură,aer curat, sănătate, poftă de viață...

De fapt nici asta nu e bine, că cine știe cum va nimeriți mai singuri și mai retrași și iar va vin ideile alea, știi tu care...

Mai bun e tenisul.

| davydd01 explică (pentru reik):

Mersi. Imi poti spune printr un mesaj "ideile alea" pentru ca nu sunt sigur daca ne gandim la acelasi lucru. laughing

| Freya1 a răspuns:

Plimbari in parc,picnic,mers la piscina, facut exercitii, alergat, mers pe role, cu bicicleta, iesiti cu gasca...

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat un raspunsul cat se poate de util prin varietatea activitatilor propuse useru| @natalia95 prin răspunsul ei :
Plimbari in parc, picnic, mers la piscina, facut exercitii, alergat, mers pe role, cu bicicleta, iesiti cu gasca... Trebuie doar sa vrei. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu ai nici o idee unde sa iesi tu, te mai astepti sa fi obligat doar pentru ca ai o prietenã laughing