| Traian18 a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea : ma duceam frumos acasa si erau niste fete in spatele blocului unde locuiesc eu, iar una a strigat la mine, razand, ca sunt naspa. Asta inseamna ca ma placea? ca nu stiu sa interpretez situatia.

Răspuns Câştigător
| aki4miki a răspuns:

Te-a luat la misto, stii tu faza aia cand o fata/baiat te jigneste doar pentru ca ii este rusine de ceilalti sa recunoasca ca te place, se intampla in filme, poate si in realitate cam 5%(n-am idee) oricum a fost doar rautacioasa, exploda de atata inteligenta incat nu mai stia ce descrieri `inteligente` sa scoata pe gura despre altii.

11 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăhesc, dar fetele nu vorbesc cu subânţeles, sau cel puţin nu în modul ăsta. Te'a luat la mişto doar. În fine, cam asta e adolescenţa din ziua de azi, nu le da importanţă.

| PasDeNom a răspuns:

Inseamna ca esti naspa happy

| anqwe a răspuns:

Nu le da importanta, au fost rautacioase.

| Bambilika a răspuns:

Fetele de obicei spun direct ceea ce au de zis sau nu spun nimic. Daca a strigat astfel inseamna ca asta e parerea lor, de fapt.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar..ai fost luat la misto.

| greyhound a răspuns:

Daca iti mai zice ceva vreodata, striga-i in gura mare sa auda toata lumea "Nu, nu vreau sa merg la intalnire cu tine, nu intelegi. Nu ma mai hartui" laughing

| Traian18 explică:

Mda...obraznicia adolescentilor din ziua de azi, nu mai au pic de respect fata de persoanele adulte ( am 21 de ani )

| Traian18 explică (pentru greyhound):

Buna asta, iti dai seama c-am sa fac asta laughing), bine ca mi-ai dat ideea

| Emena a răspuns:

Sunt doua variante:
1. Ori esti chiar naspa
2. Radea de tine

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lasa,ca tu o ai pe Monalisa langa tine, nu-ti mai trebuie nimic.happy

| Traian18 explică (pentru Emena):

Nici o fata nu mi-a zis pana acum asa ceva, aia era o proasta, se ia dupa aparente, sunt frumos in felul meu, cum esti si tu in al tau, nu conteaza, mai mult conteaza ce ai la cap si frumusetea la interior, nu la exterior.