Sunt multe chestii de care sa tii cont, dar mi-e lene sa le scriu si nici nu stiu daca are rost ca nu te cunosc, nu vreau sa-mi bat degetele degeaba ca sa-ti intre pe o ureche si sa-ti iasa pe alta.
Ideea e simpla, du-te f2f si spune-i fete ca e draguta si ca iti place de ea, faceti cunostiinta si dupa o mica conversatie, ii ceri numarul/insta/snap, etc...
Daca te refuza asta e, daca nu, o scoti la un date.
Legat de vorbit cu ele prin mesaje, aici e putin mai complicata treaba pentru ca toti ratatii le dau mesaje Trebuie sa ai un alt mecanism de abordare, ti-as da acum niste sfaturi si niste clipuri, dar repet, nu te cunosc si nu vreau sa-mi pierd timpul aiurea pentru ca majoritatea pe care incerc sa-i ajut sunt pr0sti bata
Daca chiar vrei sa ai succes, lasa-mi un raspuns sa stiu, majoritatea sfaturilor pe care o sa le primesti de la oamenii de pe site-ul asta sunt inutile.
Ce spune Jassmina e departe tocmai exact aia fac femeile,se duc pe pagina ta,se uita la ce poze ai,apoi nu-ti mai raspund
Dar de ce? Nu pentru ca esti baiat serios,tocmai ca nu ai poza cu BMW deci ia baga ceva poze cu bmw-uri, cu stiu si eu ce barci, sau mais tiu ce altceva si sa vezi cum is curioase.
Asa doara poza ta, daca nu ai fata atragatoare, deci daca nu esti atragator poti sa le vorbesti cat vrei, no sa te bage niciodata in sama.
Ce spune Jassmina ea viseaza femeile se uita la 2 chestii, ori la cum arati, ori la ce ai
iar tu banui ca nu arati atragator la fata, daca nici poze cu bmw nu ai, rezultatul este ala cel vezi si tu, adica nu esti bagat in sama
Sincer, eu îți doresc din toată inima să ajungi să ai un BMW cât mai curând, numai ca să ai ocazia să te convingi că n-o să dea fetele alea doi bani pe tine nici cu BMW.
Ce ușor e în ziua de azi... dacă ai 500 de defecte, DAR nu ești nici bogat, te convingi singur că de fapt tu ești perfect, dar femeile sunt materialiste și asta e singurul tău defect, că nu ești bogat.
P.S. Dacă e să dai de una care într-adevăr e materialistă, crede-mă pe mine că un BMW nu e dovadă de bogăție
Incearca sa fi tu! cine te vrea, te va aprecia asa cum esti tu cu adevarat.
Sfaturi? Încetează să mai fii plictisitor şi în niciun caz nu mai lua replici de agățat de pe net.E penibil. Dacă la tine "a fi natural" înseamnă să-i trânteşti acolo un "bună" amărât şi timid, nici să nu te miri că nu te bagă niciuna în seamă. Primesc aşa ceva zilnic.E cel mai anost mod de a încerca să agăți o tipă.
Atracția fizica nu o poți cumpăra nici iubirea cu toată bogăția din lume, așa cum iubirea fata de copilul ei e Sfânta, fetele primesc sute de msj de la toți perverși, obsedați sexuali, băieți care le plac lor sunt putini, iar aia au multe fete, 80% nu le atrage vs 20% le atrage, exista si fete care vor cv serios si pun accent si pe iubire, sinceritate, noi cautam doar sex, nu cautam cv serios, pentru sex vezi de escorte, când vei iubi si vei fii matur atunci vezi de o iubita
Depinde si ce fete abordez tu, ca in general fetele sunt cam sătulă de agățat.Trebuie să te obisnuiesti cu gândul că e greu sa găsești vreo fata asa mai ales printre adolescente având în vedere că ele au zilnic zeci de mesaje de la fel si fel de băiati.
Dacă mai vrei sa socializezi cu ele pe net, încearcă să alegi ceva mai simplu nu prea cu fite, sau cel mai bine intra in vorba cu cele pe care le cunosti deja, iti sunt din zona sau din grupul tau (familie/prieteni)
Salut! Cum a zis si Jassmina, noi verificam pagina persoanei respective și dacă vedem pe acolo ce a enumerat ea, nici nu ne obosim sa răspundem. Contează și modul de exprimare. Personal nu sufăr replicile luate de pe net .
Nu are treaba BMW-ul , importanta e atitudinea.
Sincer fetele tind sa vorbească serios cu cineva în viață reala, ca pe internet sunt fel și fel. Prefer sa cunosc persoana fata în fata, sa ne știm de ceva timp. Nu am încredere în chestiile online. Încearcă cu fete pe care le cunoști și în viața ta, s-ar putea sa meargă mai bine.
Bun! Nu zic "bună", ca e o replica amarata, sau "hei"! Nu zic "salut" ca doar nu suntem tovarasi! CUM? sau CE? ar trebui sa scriu prima data? Primesti mesajele astea zilnic? Ce ti-ar placea sa auzi/primesti ca sa raspunzi?