| al3xandru_4340 a întrebat:

Sunt intr-o situatie foarte nasoala..Mama cu tata urmeaza sa se despart si eu am planificat sa ma duc cu tata si cu unchiul meu la mare.Si mama nu ma lasa pentru ca zice ca ma duc cu asa zisele "amante" a le lui tata la mare. ce e de facut sa o conving sa ma lase?!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cum in momentele astea pentru ca ea actioneaza la suparare, nu gindeste limpede. Postarea nu are legatura cu categoria Dragoste si sex.Numai bine.

| DixxuDiii a răspuns:

Crede-ma. Ramai cu mama ta!
Barbatii in general nu prea pot avea grija de ei, mai vrei sa aiba grija si de tine?!

Mamele sunt altfel. De exemplu..eu as prefera sa raman cu mama in locul tau.
Pentru ca. O sa vezi ca tatal tau posibil sa stea cu prietenii lui si unchiul tau mai mult..si.
NA! nu o sa-ti convina.

Lasa, lasa.
Nu incerca sa o convingi pe mama ta sa te lase la mare cu tatal si unchiul tau! Crede-ma dupa ce ca se despart, tu mai vi la ea sa-i zici ca te duci la mare cu ''inamicii'' ei?

Dupa ce ca nimeni nu o asculta... vrei si tu sa fi de partea lor?!

Crede-ma! Ramai acasa cu mama!
Bafta!

| andrei a răspuns (pentru DixxuDiii):

Barbatii pot avea grija de ei si de altcineva. Doar ca barbatii nu au nascut un copil sa tina cum tine o femeie la copilul ei.

| al3xandru_4340 explică:

Nu dar mama nu e cum sunt toate mamele e, o mama mai "aiurita" si de aia nu o suport!