| Cazian a întrebat:

Salutare, vin cu următoarea problemă, vorbesc cu o fată de 10-15 zile, și pe la început de-abia îmi răspundea la mesaje, adică după 20 min 1h, 2. M-am văzut cu ea a decurs totul OK, chiar mi-a bătut apropoul ca daca mai vreau eu sa ne vedem. Da răspunde greu rău, asta mă enervează plus ca in persoană mi-a zis alt nume de familie, care coincide cu snap-ul. Și pe Facebook am găsit-o la ceva prietenă comună cu alt nume. Și ea era...pare ceva dubios rău laughing

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Câți anișori ai?

| ioana748 a răspuns:

Mai departe, daca este ceva dubioshappy

| Cazian explică (pentru gabicoo):

Eu 24 și ea 22, ea e din alt oraș la mine în oraș s-a facă facultatea, ce relevanță are?

| kalasnicov22 a răspuns:

Nu toti suntem dependenti de telefon, mai avem si altceva de facut decat sa stam cu ochii in el toata ziua.
Tu esti ala dubios.