| Cazian a întrebat:

Salutare, vin cu următoarea problemă, vorbesc cu o fată de 10-15 zile, și pe la început de-abia îmi răspundea la mesaje, adică după 20 min 1h, 2. M-am văzut cu ea a decurs totul OK, chiar mi-a bătut apropoul ca daca mai vreau eu sa ne vedem. Da răspunde greu rău, asta mă enervează plus ca in persoană mi-a zis alt nume de familie, care coincide cu snap-ul. Și pe Facebook am găsit-o la ceva prietenă comună cu alt nume. Și ea era...pare ceva dubios rău laughing

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Câți anișori ai?

| ioana748 a răspuns:

Mai departe, daca este ceva dubioshappy

| Cazian explică (pentru gabicoo):

Eu 24 și ea 22, ea e din alt oraș la mine în oraș s-a facă facultatea, ce relevanță are?

| kalasnicov22 a răspuns:

Nu toti suntem dependenti de telefon, mai avem si altceva de facut decat sa stam cu ochii in el toata ziua.
Tu esti ala dubios.

| Kiran a răspuns:

Vezi poate e cont fals sau are e tipica relatie gen iubita / sotie cauta distractie.

| Violleta2022 a răspuns:

Este normal sa raspunda si dupa mai multe ore, ca doar nu sta cu mana pe telefon tot timpul, avand si alte treburi si preocupari.
Depinde unde munceste ea, ca seful poate ii spune sa-si incuie telefonul si sa nu-l foloseasca in timpul serviciului.

| Cazian explică (pentru Violleta2022):

Înțeleg, da nu tot timpul laughing ca nu trăim în 1800 să așteptăm 2-3 săptămâni după scrisoare.

| Cazian explică (pentru Kiran):

Nu știu sincer, ca răspunde greu, uneori schimbăm doar 3-5 propoziții pe zi laughing de asta zic. Nu știu ce manevră e sau care e treaba.

| Cazian explică (pentru kalasnicov22):

Nu trăim in 1800 hai sa fim serioși, eu i-am scris și când aveam de muncă la servici. E vorba ca scrie 3-5 propoziții pe zi plus ca are cont cu alt nume de familie și șmecherii, și când ne-am întâlnit s-a prezentat altcumva și pe Facebook insta are alt nume laughing.

| Cazian explică (pentru Cazian):

Plus ca e la facultate. Acolo înțeleg dar când e acasă?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cazian):

Nu am spus 2-3 saptamani, ci cateva ore.
Tu spui ca nu ai rabdarea, ca ea raspunde dupa 20 min...
apoi este normal sa raspunda asa, ca are alte lucruri mai importate de facut, nu sa stea cu telefonul in mana.
Si apoi, ce naiba este de discutat prin mesaje?
Ca doar va intalniti si atunci comunicati.
Tu ce muncesti?
Te lasa sa stai cu telefonul in mana non stop?