| Ionela899000 a întrebat:

Sotul meu a fost înşelat de fosta lui soţie cu ea are şi o fata are 2 ani fosta lui soție la lasat cu fata şi a fugit la amant fata lui o creştem împreună şi ma simt bine să fiu mama însa el are teama asta ca sunt ca fosta lui soţie deşi stie ca îl iubesc şi nu se va întâmpla asta niciodata dar a ramas cu trauma asta de când ea la parasit.Ce sa fac să îi arat ca nu se va întîmpla asta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Comporta-te cum trebuie, nu ca fosta!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Fii tu insati.
Tu esti tu, fosta e fosta.
Iar pe el trimite-l la psiholog, ca tu nu ai cum sa-l repari. Doar el poate constientiza si poate forma noi comportamente fata de tine.