| Rebeca900006 a întrebat:

Soțul meu are 41 de ani iar eu 25 toți comentează de diferența noastră de vârstă chiar și părinți lui zic ca sunt prea tânără pentru el de asta nu vor sa ma accepte ca nora dar noi ne iubim.Cum să îi fac să înțeleagă că noi ne iubim? Cum sa îmi fac socri sa ma placa ca nora?

2 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Nu poti in cazul asta, diferenta este aproape dubla de varsta.
Puteti fi impreuna si sa faceti nunta fara socrii, sunteti mari acum, nu va fie frica.

| Liviu a răspuns:

Daca ai avea o fetita de 25 de ani, si ea ar dori pe unu de 41? cum ai reactiona? nu ca e diferenta mare de ani ' e imensa ' diferenta. Tu realizezi ca tu la 30 de ani o sa fii papusa, pe cand el? Mna, varsta dumnezeu cu mila, unele pers arata mai bine, altele mai rau. Tu realizezi cand vei avea tu 45? peste 20 de ani?