| Ionela899000 a întrebat:

Sotul meu are o fata din fosta lui relaţie fata are 2 ani şi e la el si la mine pentru ca mama ei nu a vruto cea mica e foarte ataşata de mine şi îmi zice,,mami,, se lipeste foarte des de mine şi eu o iubesc ca pe propriul meu copil e aşa adorabila cand se lipeşte de mine o iubesc şi îmi doresc sa fiu o mama bună pentru ea.Cum pot sa fiu o mama bună pentru ea? O iubesc mult.Cum pot sa îi arat fetei ca o iubesc foarte mult are 2 ani?

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Sa ai grija de ea, atat. Are 2 ani, ce poti sa ii faci

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e așa atașată de tine înseamnă că ai făcut bine ce ai făcut până acum