| Clara20055 a întrebat:

Soțul meu este gțigan noi ne iubim foarte mult lumea și mulți oameni zic ca eu sunt româncă și nu ar trebui să fiu cu el împreună din cauza asta dar noi suntem fericiți împreună avem deja 5 ani de căsnicie el mă iubește mult deși e țigan muncește nu vad o problema în faptul ca el e țigan. Dupa părerea voastră credeți că e ok o astfel de relație? Credeți că e vreo problema ca el e țigan și eu româncă?

6 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Om sa fie, barbat responsabil si sa te faca fericita in relatie.
Nici o importanță ce etnie este.

| Mindfulness a răspuns:

Crezi că românii sunt mai buni decât țiganii? In taină multi fura pe dincolo fac combinații își bagă nevestele la produs! Și să nu crezi că toți care lucrează sunt oameni nobili, oameni buni, multi fac numai rahaturi și se dau oameni sfinți în viață de zi cu zi. Tineretul vinde droguri și fac videochat, fac și altele! Nu sunteți mai buni decât țiganii sa va fie clar! Tineretul nu are pic de educație peste tot auzi fete și băieți cum înjură cu *** mea și pizd...și altele! Eu am avut numai prieteni români și toți furau. Nu înțeleg de ce va credeți voi mai superiori decât țiganii când voi va comportati la fel în societate! Prin tramvaie de la adolescenți numai înjurături aud, nu au pic de educație, își făceau colegele curv. le denigrau! La țigani nu am auzit sa fie așa de prosti numai handicapații aia care au 3-4 clase și sunt ultimii cocalari.
Țiganii peste tot ii vezi la munca nu mai sunt ca înainte să fure, lucrează unii mai mult decât românii! Uită-te pe TikTok și o să vezi că nu e mare diferență între români și țigani privind educația!
In ziua de azi nu mai știi care e român și care e tigan, toți sunt perverși și răi.

| Mindfulness a răspuns:

Sa îți bagi ceva in parerea lor! Tu pari sa fii naiva din moment ce ai postat această întrebare,sa cauți validare,confirmare sau când de fapt tu ar trebui sa știi de la sine că nu contează etnia daca e om bun,și nici culoarea daca nu e alb!
In viață sunt așa: români buni,români de rahat; țigani buni și țigani de rahat. Tu daca ai dat de un tigan bun, ce e drept rar exista așa ceva dar să știi că un tigan bun e mult mai valoros și ok decât un roman bun, ăla își dă și viața pentru tine, te iubește cu adevărat, lupta până în panzele albe. E trist că în 2024 suntem atât de rasiști și noi mai ne consideram educați și oameni cu principii, cu valori dar suntem ultimii rahați din Europa așa de nașpa suntem că oameni!

| thealchemist a răspuns:

Iar daca te maritai cu un occidental multi de-ai lui ar fi spus ca e o problema cu tine, deci cum te-ai fi simtit? ar fi fost o problema?

| darrio2007 a răspuns:

Nu văd unde e problema?

| kalasnicov22 a răspuns:

Lasa-te naibii de trollat acest site, iti faci cate 3 conturi noi zilnic si pui numai intrebari idioate, dar observ ca se gasesc mereu unii care iti pica in plasa.