| DianaDya4567 a întrebat:

Soțul meu este în concediu eu find însărcinată plus ca noi mai avem un copil care are 3 ani băiatul eu am mare nevoie de soțul meu în perioada asta i-am zis lucrul asta însă el spune să încerc să mă descurc puțin mai mult și singura.Cum să îl fac sa îmi ofere atenție și mai mult ajutor în perioada asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce zici sa vorbesti cu el?

| relian a răspuns:

Ai mare nenvoie in perioada asta, de ce anume ai mare envoie, de ciocan sau?
Pina acum nu aveai nevoi, acum gata dinntro data teau napadit nevoile.
Daca omu este in concediu, ce faci il pui la treburi, el de asta sta in concediu sa se relaxeze, asa ca lasa omu sa stea linistit.
Vrei atentie, ciocane sau ce anume? Mai mult ajutor la ce, cari pietre de moara si nu mai poti laughing ce anume faci atit de greu ca e neaparat nevoie de 7 oameni?

Are dreptate omu, descurcate singura, asa inveti sa te descurci si singura, nu sa iti faca altul toate poftele, in viata cine stie peste ce vei da, asa ca omu te pregateste laughing