| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Soțul meu îmi zice mereu ca el mai vrea un copil dar eu nu mai vreau momentan pentru ca el nu sta nici cu fata care o avem deja cea mica are un an dar el nu înțelege ca eu nu vreau momentan plus ca nu ma simt pregătită pentru bebe 2 nici emoțional și nici fizic. Știți vreo modalitate bună de a-l face sa ma înțeleagă și pe mine?

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Dacă de vorba bună și explicații NU înțelege poate il sperii cu o acțiune de divorț! Nu trebuie dusa la capăt doar sa-l tachinezi un pic poate ii piere cheful de plansete noaptea! Măcar încearcă vezi ce iese! Dar cu grija sa nu îți facă un machiaj natural din supărare!