| DanaDaniela2222 a întrebat:

Sotul meu ştie ca sunt însărcinată cu alt barbat pentru ca eu si cu el am vrut sa divorţăm şi atunci eu mi-am facut alta relatie dar ne am împăcat sotul meu nu are nimic împotriva cu asta si a zis ca va recunoaste el copilul însa părinți sotului meu ma fac panarama şi multe alte cuvinte de acest gen.Cum putem lamuri situatia asta?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au dreptate parintii lui, asta esti o crva, repede te ai aruncat in pooo(la) altuia. Sotul tau sau fostul sot ar trebui sa te dea afara in șuturi du-te la ăla cu care ai copil ăăla de ce nu il recunoaste ca doar e al lui. Sotul tau nu trebuia sa te mai reprimeasca inapoi gravidă cu altul.

Bula
| Bula a răspuns:

Inghititi pastila, in sec.
Nu trebuia sa faci copil cu altul, macar inainte sa treaca un an de la despartire.
Acum, daca sotul recunoaste copilul, atunci ii va fi un copil infiat.
Tu va trebui sa te cumintest foarte tare in acest caz, altfel - in caz de o noua despartire - iti va fi foarte grea viata, singura.

| Idfaku a răspuns:

Păi chiar ești panaram@. Ai dat pizd@ la altul și acum vrei să-ți crească soțul plodu

| goguPatent a răspuns:

Era bună varianta cu divortul

| darrio2007 a răspuns:

Deci ai avut alta relatie, chiar daca nu erati divortati.
Chiar ca esti panaramă, in sens indulgent spus.

| darrio2007 a răspuns:

Se pare că la faza asta, acum stim toti ce esti.
In afară de soț.

| mihai69 a răspuns:

Femeie, ție ți s-a urât cu binele!
Vrei să iei iar bătaie când i-or veni din cine știe ce motiv „piticii" pe creier?!? Să crească copilul într-un mediu toxic?!?
Pfff... Nu ai leac!