| Anna0976 a întrebat:

Sunt casatorită de 2 ani cu soțul meu eu am 22 de ani el are 26 de ani noi purtam verighetele nu le am scos niciodată de pe deget de când ne am căsătorit însa eu mi am rupt degetul inelar de la mâna stângă și momentan nu mai pot să port verigheta.Are ceva dacă o pun pe mâna dreaptă până îmi revin? Deși am văzut că mulți o poartă pe stânga.De ce se poarta pe mâna stângă? Dau funda

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu e o problema, pune-o temporar pe mana cealaltă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow... Ce mama masii se întâmplă pe TPU in ultima vreme? Numai dileme de copii de 12 ani de la oameni chipurile adulți, căsătoriți, cu copii samd...