| Ilincailinca55 a întrebat:

Sunt căsătorită de un an cu actualul soț eu am și o fetiță fata nu e cu el făcută e cu fostul meu soț cea mica are 6 ani actualul soț o iubește ca pe propriul lui copil noi ne înteîntelgem bine însă eu fac terapie la psiholog de ceva timp am făcut și după naștere dar fac și acum și simt ca am nevoie de mai multa susținere din partea lui deși îmi oferă sprijin simt ca nu e destul.Ce aș putea să fac?

5 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

De la pastile.

| relian a răspuns:

Faci terapie la psiholog pentru ce anume? Ai nascut si asa de afectata ai fost ca trebuie sa mergi la psiholog, mda asta da problema.
Ce ai putea sa faci? Daca tot mergi la psiholog, pe ala nu l-ai intrebat ce ai putea sa faci?
Pe aici crezi ca stau asa oameni f experiementati mai ceva ca psihologii sa iti poata spune tier ce sa faci?

Eu iti spun ce sa faci.Cauta pe altul, banui ca sotul asta nr 2 nu prea iti este pe plac, nu-i bun banui nici in pat, asa ca e timpul sa treci la sotul nr 3 laughing
Dupa mai vezi tu ce mai faci, sau ne intrebi pe noi pe aici, ca de aia e TPU nu?
Sa ne ajutam unu pe altul la greu.
Asa ca bafta si sa ne anunti cand e ceva.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Sa vorbesti si sa ii exprimi ce ai nevoie de la el. El poate nu stie si nu simte nevoile tale.
Cat despre cei care rad de tine ca mergi la psiholog... sunt oameni imaturi cu o minte slab dezvoltata

| darrio2007 a răspuns:

Tipic feminin. O soție foarte rar este multumita de ceea ce face soțul ei intr-o casnicie.
Si nu are legatura cu terapia ta. Este o regula general valabilă.

| Cipi1212 a răspuns:

Te ajută cum poate.