| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Sunt căsătorită și am cu soțul meu o fetiță care are un an soțului meu îmi interzice sa merg sa îmi vad părinți chiar dacă suntem căsătoriți e dreptul meu sa merg la ei în vizita dar el nu înțelege. Ce pot să fac în situația asta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Divorț.
Nu există niciun motiv să stai lângă cineva care te controlează in halul asta

| ioana748 a răspuns:

Motivul fiind care?
Daca simti ca are probleme de comportament, pune punct rapid si mergi mai departe.
Nu este stapanul tau, esti om liber.

| Cinic a răspuns:

Divorț! este inuman sa nu te lase sa îti vezi părinții.

| ninuku a răspuns:

Sincer nu te cred, de ce pui aceste intrebari? P 15 septembrie ziceai ca tu mergi foarte des la mama ta. Ui t intreberea pe care ai pus-o.

In 15 Septembrie | FlorinaDaniela23 a întrebat:

Eu merg des la mama pentru ca uneori am nevoie sa vorbesc. Când merg iau și fata cu mine, soțului meu nu îi prea convine ca merg la mama pentru ca zice ca vorbesc cu mama despre el.Ce pot face în situația asta?

| Cipi1212 a răspuns:

Nu e treaba bună dacă îți interzice să îți vezi părinții.