| Mihaela2023 a întrebat:

Sunt de 2 saptamani cu un baiat şi ieri mi s-a stricat telefonul şi a vrut sa vadă ce are şi a găsit niste poze cu fostul meu iubit, dar nu m-a intrebat cine este. Nu mi-a spus absolut nimic! Dar astazi nu m-a sunat deloc si mi-am dat seama că e suparat, acum l-am sunat eu şi i-am zis că tipul din poza e fostul meu dar am uitat să sterg poza. Însă el a zis ca nu-l intereseaza cine e in poză, că mă iubeste şi aşa.
Cum adică nu il intereseaza cine e in poză? Daca nu ii pasă ce fac si cu cine vorbesc inseamnă că nu mă iubeste?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

După 2 săptămâni poate omul a simțit că nu e locul lui sa te întrebe despre ce ai în telefon.

Apoi de iubit sigur nu vă iubiți voi după 2 săptămâni de relație.

| sierra1 a răspuns:

"a găsit niste poze cu fostul meu iubit...Cum adică nu il intereseaza cine e in poză?"

e un domn, fii și tu la fel adică o doamnă