| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte bun prieten cu o fata de cativa ani doar ca de la un timp imi tot arata melodii cu ton sexual si nu stiu ce sa mai cred, adica nu stiu daca ea imi arata melodiile alea ca sa ma informeze de un anumit aspect dintre noi,eu as vrea sa-i propun sa facem sex dar sunt in dilema pentru ca mi-e frica sa nu stric prietenia dintre noi,astept si parerile voastre,voi ce ati face daca ati fi in locul meu,

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Eu a-si face cumva si asi intreba-o asa mai pe ocolite asi bate apropouri cm face si ea gen... oare noi doi ne-am potrivi ca parteneri sexuali cica in gluma dar de fapt tu chiar astepti sa vezi ce iti raspunde... daca nu merge mai bine intreab-o sincer spune-i ca nu vrei sa strici prietenia dintre voi dar daca si ea vrea si tu vrei sa se intample daca amandoi vreti daca ea nu vroia si doar vroia sa se distreze spune-i ca speri ca asta nu o sa afecteze deacum in colo prietenia voastra si veti ramane la fel.

5 răspunsuri:
| az123 a răspuns:

Indiferent de intentiile voastre, e bine sa ne gindim la consecintele ce le putem avea in urma unor deciizi.
http://www.jw.org/......a-fac-sex/

| tesworkout a răspuns (pentru GeorgyGirl):

Multumesc pentru raspuns dar nu mai este nevoie pentru ca dupa ce am pus intrebarea aici m-am dus la ea si am intrebat-o sub forma de gluma si s-a suparat de nu a mai vb cu mine 4 ore si nici la telefon nu mi-a raspuns, cred ca i-am trimis 100 de sms-uri si pana la urma m-am intalnit cu ea si nu parea asa afectata cum fusese in urma cu 4 ore, si acum vorbim de parca nimic nu s-ar fi intamplat, astept sa vad ce o sa mai zica ea....multumesc pentru indrumari

| tesworkout a răspuns (pentru tesworkout):

Mentionez ca am vorbit cu ea pana sa-mi scrii tu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"sexul" se câștigă, nu se propune că doar nu este prostituată!
Pa, pa.

| ywar a răspuns:

Melodii cu ton sexual laughing? Sunteti penibili! Si sa-i propui tu sa faci sex? Adica sa cersesti? Eu cred ca trebuie sa te reevaluezi. Ca Base happy