| Magda455 a întrebat:

Sunt împreună de 3 ani cu iubitul meu recent am aflat ca el mă înșelă el a zis să îl iert pentru ca a greșit ma înșelat cu o colega de a lui de la muncă el a zis să îl iert pentru ca a greșit ca ma înșelat nu știu ce să fac în situația asta dacă să îl iert îmi e frica să nu o facă din nou.Credeți ca merita iertat? Nu știu ce să fac în situația asta. Îmi puteți da niște sfaturi?

6 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Păi discuția asta depinde numai de voi doi atâta tot de nimeni altcineva. Fiindcă relație ta cu el doar tu o ști cum este cu Adevărat și doar tu îl ști cum este ca și om cu Adevărat, cum se comportă cu tine cum te tratează cum...

| gabicoo a răspuns:

Alt troll.

| dez96 a răspuns:

Nu îl ierta, asta este cea mai mare greșeală pe care o poți face pentru că oamenii care înșeală sunt cei mai egoiști din lume și NU te iubește și nici NU te respecta. FUGI!

| Violleta2022 a răspuns:

Altul!
Daca te-a inselat odata o va face intotdeauna!

| kalasnicov22 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu mai trollezi.
Iti faci conturi noi zilnic si postezi intrebari de retardati mintali.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un categoric Nu merita iertat