| Violeta789 a întrebat:

Sunt în proces de divorț cu tatăl fetei mele fata are 4 ani tatăl ei vrea să ne împăcat dar nu sunt sigura ce sa fac nu cred ca mai merita o șansă în același timp ma gândesc la cea mica ca va creste fără tata.Credeți ca merita sa îi mai dau o șansă? eu cu el suntem în proces de divorț pentru ca el se certa mereu cu mine uneori și fără motiv

3 răspunsuri:
| kalasnicov22 a răspuns:

Iar ai uitat sa-ti iei pastilele?

| Cipi1212 a răspuns:

Nu e bine să trăiești în stres.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te indoiesti de decizia ta.
Daca vrei sa mai acorzi o sansa, mergeti la terapie de cuplu. Iar el sa mearga la psiholog sa se trateze pentru starile lui conflictuale.
Daca nu rezolvati nici asa, ii spui Pa si La revedere.
Crezi ca un mediu conflictual e sanatos pentru un copil?