| anonim_4396 a întrebat:

Tata are o amanta, colega lui de serviciu. Credeti ca ar trebui sa-i zic mamei sau sa nu ma bag?

7 răspunsuri:
| forthewicked a răspuns:

Eu cred că ar fi bine să nu te bagi dacă nu vrei să le strici relația, dar ai putea să vorbești cu tatăl tău și să îi explici că nu e ok ce face... Sau ai putea să îi spui mamei tale și ea a lua decizia cea mai bună...

| mgtow a răspuns:

Trebuie sa o pui la curent cu asta asa isi gaseste pe cineva mai bun care nu inseala

| ciudata23 a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa discuti mai intai cu tatal tau...maybe il convingi sa ii spuna el sau sa renunte la amanta. Daca nu cred ca ar fi ok sa ii spui mamei tale deoarece cand se va afla s-ar putea sa se supere ca stiai si nu i-ai spus.

| crbogdan a răspuns:

Cu siguranta iti iubesti ambii parinti insa daca tatal tau a gresit fata de mama ta eu zic sa ii spui mamei tale si poate rezolva ei cumva situatia decat sa afle mai tarziu si sa auda ca tu ai stiut si nu i-ai spus.

| Standalonecomplex a răspuns:

Nu ii strica fericirea tatalui tau...stie el ce face

| alecsicu a răspuns:

Nu ai si tu nevoie de iPhone, Galaxy, iPod sau mai stiu eu ce?

| RobertMoon a răspuns (pentru alecsicu):

Nu că am un galaxy alpha