| Sfinnx a întrebat:

Tocmai am gasit dovada clara, de ce prietenul meu evita sa iasa cu mine afara.Pentru ca IL PLICTISESC! Efectiv se plictiseste cu mine afara, si de aceea ii place sa iese mai mult in grup, adica SI CU cea mai buna prietena a noastra [ sa ii zicem D]. Pentru ca e mai proasta asa de fel si glumeste mult vorbind prostii cu "pl" si pzda" etc si el se amuza pe astea.Si eu mai vb uneori asa dar ..nici un efect.Fiind mai solida si mai inalta putin,da un aer care domina". Deci in concluzie, nu iasa cu mine afara,daca nu e si ea.
Cand am iesit de la scoala,era vorba ca mergem afara, prietenul meu, D si inca 2 fete si un baiat. Am aflat de la D [cea mai buna prietena] ca el nu vrea sa iasa afara numa cu mine, ptc se plictiseste.
PS: nu vreau sa aud comentarii gen : ca o place etc, nu o place deloc pentru ca in momentu de fata nu's nici prieteni da nici nimic.E putin mai complicat.+ de asta D are prieten.
Ce sa fac sa nu se mai plictiseasca?! ii fac un oral?!straight face [ glumesc!]
Cum ar trebui sa ma comport? Va dati seama ce prost ma simt.

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu glumi in astfel de cazuri, astfel risti sa se concretizeze ultima ta afirmatie. Tu realizezi ca dragoste cu sila nu se poate, dar nu vrei sa accepti aceasta realitate in cazul tau.

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Fa'i un oral, sigur se va mai intalni cu tinelaughing
Oricum, da'te mai pe langa el, fii mai extravaganta, sa iesi in evidentabig grin

| Sfinnx explică (pentru TheUltimaTeHack):

Haha s o crezi tu -.- nu s parasuta si nici pitipoanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? si dupa vine si raspunsul

| anonim72 a răspuns:

Ar trebui sal neglijezi un pic nu-i mai da importanta lasa-l sa vezi ce face stii cum e un alfa si omega depre limbaj e un magar scuza-ma

| TheUltimaTeHack a răspuns (pentru Sfinnx):

Ai zis ca ii faci oralstraight face esti aman2 + c**vatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i papucii, nu mai sunt baieti in lume? si invata sa scrii poate de aia nici nu te place.

| Sfinnx explică (pentru anonim_4396):

15. el face 16 in curand.

| Sfinnx explică (pentru TheUltimaTeHack):

Nu sti sa citesti?! In caz ca n ai obs, in paranteza scrie " am glumit! "

| anonimg a răspuns:

Da, dragostea cu sila nu se poate. Este timpul sa te hotarasti, si sa stii ce vrei de la viata.
Si nu trebuie sa-l invinuiesti pe el pentru lucrul acesta; si nici pe tine. Daca nu va potriviti, nu va potriviti si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfinnx):

laughing la 15 ani ce vrei dragoste adevarata? hai sa fim seriosi! n-o sa ai parte nici la 20, acuma majoritatea adolescentilor is ametiti, nu stiu pe ce lume traiesc, vor numa' sex, bani si sa se afirme. Iti sugerez sa iti vezi de scoala si sa il lasi pe amicu' tau. Dupa aia ai sa vii sa te plangi ca te-a parasit. Draga cine te iubeste te accepta asa cum esti, daca el vrea proaste, pai lasa-l sa umble dupa proaste, tu daca esti fata desteapta, iti vezi de viata. Din pacate in ziua de azi baietii le joaca pe fete cum vor ei, pentru ca ele au atat de scazuta stima de sine, incat ii lasa sa faca ce vor din ele. Imi pare rau ca ti-am spus dar e naspa ce se intampla...

| 666_7474 a răspuns:

Numai sa judecati sunteti buni! A glumit cu oralul, gata. Daca se plictiseste cu tine inseamna ca relatia, fara suparare, nu are niciun viitor. Pentru ca practic, relatia inseamna 2 persoane. Si in ritmul acesta, mereu va fi un cineva care sa fie mai "interesant" pentru el. Prin urmare, te sfatuiesc sa discuti cu el problema si mai bine gasesti pe cineva care sa te aprecieze pe tine, nu pe prietena ta! Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu de ce-ti bati capul. Adica daca nu va potriviti ce rost mai are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheUltimaTeHack):

Trebuia sa zici ca se intareste relatia. laughing

| Andreeuttzza2002 a răspuns:

Pai,stati de vorba, gasiti chesti potrivite pentru amandoi..nimicuri pe seama carora va puteti amuza..succes!