| Cristina089 a întrebat:

Tot timpul când sunt cu soțul meu și ne mai certam uneori de față cu fratele meu fratele meu se baga în cearta noastră dacă îl vede pe soțul meu ca țipă la mine dar aș dori să nu se mau bage între mine și soțul meu i-am zis de nenumărate ori dar nu înțelege?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va mai certati de fata cu fratele tau... Na, era greu de rezolvat?

| Miruna333 a răspuns:

Sotul tau tipa la tine si tu te plangi ca fratele intervine si iti ia apararea? Bravo lui, isi iubeste sora si nu ii permite cuiva sa nu o respecte.
Problema este sotul, nu fratele.
Cum s-a spus si mai jos, nu va certati de fata cu fratele.