| lucian_5549 a întrebat:

Trebuie sa ii sugerez cuiva un nume de fetita, ce nume stiti?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Denisa, Andreea, Miruna, Alexia, Cristina, Mihaela, Deea, Daria, etc.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorina, Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un nume frumos e carina, sau sara,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amalia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yasmin, Aysha, Aishe, Irene, Raisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ortansa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilinca sau beatrice

| radu75 a răspuns:

Eva

| radu75 a răspuns:

Eva-maria

| Rose_2860 a răspuns:

Ramona, Ingrid, Dalina mie mi se par nume frumoaselove struck

| yael a răspuns:

Ma dispera astia care pun nume americanesti la copii 100% romani...chiar sunteti penibili...tot apar d'astea cu nume gen brittany, jennifer, etc si sunt romancestraight face
daca as avea o fata i-as pune nume israelean ...si poate si un nume romanesc...nu stiu. dar nu prea merg...
cineva mi a sugerat numele Golda rolling on the floor) e oribil suna asa dur si apasatorlaughing) cred ca un nume potrivit ar fi Eva pentru ca e utilizat si in israel si romania ...si km peste tot... dar nu mi prea plc mie ca ma gandesc la nevastasa lu hitler rolling on the floor)) hmm
as sugera cv de genul... Miriam, Ayelet, Liron, Lior, Rachel, Irit (cu acc pe al 2lea i, sa nu sune a altceva)... big grin

| iuliand a răspuns:

Bianca...

| pepsimax a răspuns:

Sabina.

| clarisa_7386 a răspuns:

Bianca maria

| sharpai a răspuns:

Ioana maria stefania ana oana miana