| 1love a întrebat:

Urma sa ne casatorim si am aflat ca vb cu altcineva.Am certat-o si a plecat de la mine.Acum spune ca nu ma iubeste si vrea viata ei.mai exista cale de impacare, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Mai bine asa,gandeste-te ca aflai dupa casatorie... urat nu? Da-o uitarii,nu merita, sa spunem ca o convingi intr-un fel sau altul, te va insela la greu pentru ca vei devenii un prost pentru ea, ai ierta-o odata, de ce nu de n ori si-ar spune si tot te va parasii.

| fabiola a răspuns:

Este libera sa-si aleaga drumul in viata, va avea ce merita! Nu cauta cai de impacare, pierzi timpul! Capul sus si multumeste-i lui D-zeu ca ti-a deschis ochii, cand trebuia!

| Zenithf a răspuns:

Bucura-te cu lucrurile nu stau mai rau. Puteati fi casatoriti, sa aveti si copii cand pe ea o apuca nabadaile, asa cum e acum scapi ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stii p-aia care isi insela sotul cu cavalerul de onoare fix la petrecerea nuntii?
Ai scapat, prietene...

| 1love explică (pentru anonim_4396):

O ordinara nenorocita.mi-a terminat viata.am scapat ieftin, dar m-am stresat rau.