| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site de matrimoniale serios poate ma insor si eu, baieti ajutati-ma sau chiar si fetelor

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Din cate cunosc eu problema, si daca nu glumesti acum, nu cred ca neaparat aceasta este solutia. Spuneai ca iti iubesti sotia. Asa de repede ai renuntat? Site-urile recomandate aici sunt reale, exista, si te poti loga acolo. Dar nu sunt convinsa ca o relatie pe care ai putea-o obtine astfel, iti poate inlocui cei douazeci de ani de casnicie, si te poate vindeca. Nu te imbata cu apa rece. Restul familiei ce zice?

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Www.sentimente.ro Dar net-ul nu este cea mai buna solutie in a-ti gasi jumatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmeaza-mi exemplu. Exista o agentie publicitara", Matrimonio baia srl."Ma simt excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand siteurile yeslove si sentimente.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.senitmente.ro