| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum pot sa prind programele fara semnal de la rcs/rds pe TV fara decodorul lor care arata ca un dvd?
Acum cativa ani aveam unul micut cu 3 mufe, 2 in fata si unul in spate care se conecta cu cablul TV, ca sa pot prinde HBO.
Vreau sa prind TV1000, History Channel HD, Discovery SC, etc; fara sa platesc decodorul ila a lor de la rcs/rds + ca ar trebui sa fie gratis dar sant niste hoti ei si restul cu ofertele lor de...
Dau funda la cel mai bun raspuns, o zi buna tuturor!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Nu ai cum sa prinzi acele canale fara decodor.Am incercat si eu fara decodor dar nu a mers.Eu m-am dus la ei am reinoit contractul si mi-au dat unul gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru eueueueueue):

Pai cum ca nu ai cum sa til dea pe gratis ca mie ei mi-au spus ca costa si platesti lunar... pentru canale extra si stiu si de la alti asta!?

Întrebări recente