| MihaelaSiEu a întrebat:

Ce pachet microsoft office se potriveste pentru windows 7?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Eu am Windows 7 si imi merge : Pachet Office 2003, 2007, 2010. Celelate nu le.am incercat inca. happy

| anonimboy a răspuns:

Recomandat pentru win7 este office 07, dar depinde pe care te descurci tu mai bine. Funda?

| Bogdanux a răspuns:

Merge si 2003, si 2007 si 2010.Recomand 2007 sau 2010, sunt mai usor de folosit si au functii noi.

| Nikkolla a răspuns (pentru Bogdanux):

Link-ul?