| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti siteuri de uploadat poze., in care tu sa precizezi in cat timp de la incarcare pozele sa se stearga automat.
Ca siteul Unsee., dar altele ca asta merge greu/da erori cateodata

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand unul din urmatoarele site-uri: https://postimage.org si/sau https://KEK.gg

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Nu ce cautam., vreau ca pozele sa nu pot fii descarcate ca in Unsee.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles ce vrei. Dar cine vrea, tot le copiază, e de ajuns să facă un print screen și imaginile pot circula și în lipsa ta. Dacă nu vrei să riști, pur și simplu, nu le afișezi public, nici măcar pentru o perioadă temporară.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Te inseli cu privire la ce vreau eu., Stiu ca optiunea print-screen trece de orice obstacol., insa De exemplu in cazul unsee., copiezi numai poza de slaba calitate., si de multe ori baga dungi automate siteul in mijlocul pozei.

| floreadan a răspuns:

Poti incerca postimage