| Sandu_Diana_2000_ZNaH a întrebat:

Hei! Stie cineva un sait de pe care pot sa intalnesc persoane noi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Redtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul fain se numeste realitate.

| 愛日本 a răspuns:

Badoo este un site minunat, asta daca stii engleza, dar si romana pentru tara Romania. Poti sa iti legi ce tara vrei si vorbesti cu oamenii de acolo.Este super, gasesti chestii noi si oameni noi.

| Zorn a răspuns (pentru LoveSleep):

Şi eu care credeam că voi spune asta şi voi fi originală...

| LoveSleep a răspuns (pentru Zorn):

Nu originală, perversă smug

| RAY a răspuns (pentru 愛日本):

Da site full de photoshop

| 愛日本 a răspuns (pentru RAY):

Poftim?

| RAY a răspuns:

Omgle,fb sunt multe grupuri, dar in generalcam 90% obseati sexuali,care te mint te vrajesc pentru sex, ai grija de tine,eu unu intru de plicty pe omgle,incearca real asa virtual e pierdere de timp,majoritatea sunt prefacatorii, mincinosi, au poze in photoshop, porcaria asta da si dependenta, decat o mie de amici virtuali eu prefer unul real, pe bune ce castigi cu x sau y din honolulu? pe net putem fi orice ce vrem

| RAY a răspuns (pentru 愛日本):

Badoo site cu pers lucrate in photosho

| 愛日本 a răspuns (pentru RAY):

Nu e asalaughing cine stie de ce persoane ai dat tu, dar eu am vazut si persoane la web si care nu aratau deloc ca si cand ar fi lucrate in photoshop

| RAY a răspuns (pentru 愛日本):

Pai erau lucrate in webcam e si tu acuma

| MeetsPunctRo a răspuns:

Buna,incearca www.meets.ro vexi daca e ceea ce cauti