| elisarktis a întrebat:

Hey, mi-am facut recent un blog si ma intrebam daca imi puteti da un sfat sau sa aruncati o privire?
https://thermokat.wordpress.com/
multumesc happy happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge link-ul catre pagina adminului din sectiunra Meta.
Schimba fontul.
Pagina "about" e de fapt un formular de contact.
Nici tema nu imi place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai scris nimic interesant pe el, doar chestii evidente si arhicunoscute

| elisarktis explică (pentru suntserios):

Haha, ai dreptate, este un subiect arhicunoscut, dar voiam o parere si despre felul in care e scris. Abia ce l-am facut, e mai mult un prototip, nu am scris niciodata ceva public si toti incepem de undeva. Multumesc oricum. Planuiam sa postez cel putin o luna de continut inatinte sa il trimit prietenilor sau sa ii dau share pe facebook sau chestii de astea, asa mi se pare corect. happy