| Kesha1428 a întrebat:

Pe ce site as putea publica niste schite cu haine, pentru a deveni dizainer(sau cum s-o fi numind ala care face schite de haine, si cei care fac hainele sa se ia dupa schita laughing ) Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| BiaRawr a răspuns:

Nu stiu daca te va ajuta, insa o sa ti dau un site pe care poti desena pe modele tot felul de rochii, bluze, pantaloni, orice. ( Daca vrei poza dupa care sa te iei, sunt acolo cateva la fiecare model)
www.roiworld.com
:*

| Kesha1428 explică (pentru BiaRawr):

Scuze,insa acolo nu aarata decat sa te inscri si sa-ti faci avatar...sad

| BiaRawr a răspuns:

XD Pai e mai complicat, trebuie sa dai la chellange drawing, ceva gen.

| Kesha1428 explică (pentru BiaRawr):

Ee.nu mai conteaza.era ceva de moment, m-am plictisit si de idea de a mai fi dizainer.:laughing

| BiaRawr a răspuns:

laughing Atunci continui eu si pentru tine.

| Kesha1428 explică (pentru BiaRawr):

Mersi.laughing chiar mi-ar fi de folos.laughing

| FcSb_Dany_1997 a răspuns:

Poti sa iti faci o pagina pe facebook unde sa le pui