| Şerbu_Gabriel_1998 a întrebat:

Sall tpu.am facut un site in wopop.com si nu stiu cum sa il public. daca ma puteti ajuta si pe mine.dau funda.multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| narcis14 a răspuns:

Poi din cate stiu eu si eu mi-am facut site ti-ar trebui un host.Scrie host pe google si ai sa gasesti cate vrei.P.S vezi ca unele in general cer bani celalate fara bani iti dau ei un subdomeniu. Funda?

3 răspunsuri:
| Şerbu_Gabriel_1998 explică (pentru narcis14):

Vrei sa-mi explici pas cu pas te rogbig grin sunt incepator.

| narcis14 a răspuns (pentru Şerbu_Gabriel_1998):

Deci mai intai o intrebare tu ai ceva fisiere in computerul tau care sa tina de site pentru ca m-am uitat mai bine pe siteul ala si ei iti dau un host dar trebuie platit si cum toate datele despre siteul tau sunt la ei nu prea vad cum sperante despre publicarea lui doar daca platesti.Incearca si tu ceva de genu website x5 evolution 9 eu cu asta am facut siteul meu(best4all.net32.net mai am de lucrat).Dar daca ai datele toate in calculatorul tau reviono cu un mesaj.

| Şerbu_Gabriel_1998 explică (pentru narcis14):

Pai am downlaodat un fisier.ccs cred ca are tot in el. putem sa vorbim pe mess? id-ul meu este gabitza_theunique@yahoo.com