| Josanu_Mihaela_1995 a întrebat:

Salut, vreau o parere despre acest blog... ce schimbari ar fi binevenite? Multumesc
http://josanumihaela.blogspot.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
9 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Doar l-am frunzarit, place la prima vedere. Ma surprinde ca esti basarabeanca si totusi n-ai scapari de gramatica.
Trafic pare sa-i lipseasca, judecand dupa numarul de comentarii. Sau interactiune, daca trafic are.
Mai departe, ca si schimbari, depinde ce vrei de la el.
Lasa-mi un mesaj privat sau raspunde-mi folosind "raspunde" (sa primesc alerta) cu ce vrei de la blog si iti pot da 2-3 idei la care sa te gandesti.

| Criminal2 a răspuns (pentru CataC):

Da,chiar e placut.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai ce sa schimbi la el.E frumos asa cum este.Bravo!

| Josanu_Mihaela_1995 explică (pentru CataC):

Vreau sa progresez la capitolul - calitatea textului

| Josanu_Mihaela_1995 explică (pentru Criminal2):

Multumesc mult

| Josanu_Mihaela_1995 explică (pentru XxTerrorxX1):

Multumesc mult

| Josanu_Mihaela_1995 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| CataC a răspuns (pentru Josanu_Mihaela_1995):

Aici nu-s prea in masura sa-ti dau sfaturi, traiesc din si printre site-uri dar niciodata n-am fost vreun expert in scris. Credeam ca te referi la optimizare, crestere trafic, orice altceva mai putin subiectiv.
Tot ce pot sa-ti spun e sa ai in minte cititorul ideal si sa scrii pentru el.
Dar, oricat de bine ai scrie, cititorii nu vin de senin. E ca si cum ai avea un hotel frumos in padure. Multora le-ar placea, dar pur si simplu n-au auzit de el.
Ca idee, arunca un ochi pe coppyblogger sau alte situri de profil, la alti bloggeri vezi ce-ti place... sau citeste carti de profil.