| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un site mai serios de matrimoniale pe care sa nu trebuiasca sa platesc ca sa vorbesc cu una care s-ar putea sa nici nu imi raspunda?!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acele siteuri au un chat care trebuie sa donezi niste bani prin paypal sa iti poaa da drumul la chat.Lasi un mesaj dar cine stie cand primesti raspunsuri, persoana aceea avand mai multi amici astepti mult si bine.Cel mai bun e facebook-ul care are chat gratuit, la fel si messengerul cu care poti face un apel audio video.Numai ca trebuie sa astepti dand cereri una peste alta, persoana potrivita. Dupa primul rateu, in care persoana a fost cam neserioasa, am gasit.tongue Am al treilea an de cand am gasit persoana potrivita si cum am spus, nu regret.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Aceste site-uri sunt special facute pentru profit. Eu m-am insurat pe facebook, nah.Si nu regret nimic. O zi buna.

| Tudy000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mersi, macar m-am lamurit dupa atata cautat...

| Tudy000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si cum ai facut, ai cautat tipe random din zona ta pe fb?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Tudy000):

De oriunde.Am dat cereri de prietenie la fete, am jucat tate jocurile posibile de societate precum poker, remi si la poker, am intalnit-o.Ne-am schimbat adresele si in cele din urma am adus-o la adresa mea reala.Lol. Nu din zona, eu sunt din Tulcea si ea din Piatra Neamt.Ce conteaza km, ii mananc pe paine.