| LanaSpectrum a întrebat:

Stie cineva cum dezinstalez tampenia aia de Sweet im? Am incercat si nu reusesc! Dau funda...si vot celui care-mi spune corect!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui prin "nu merge". Daca nu e in lista respectiva inseamna ca a fost instalat prin intermediul altui software. De exemplu cand instalezi Yahoo Messenger, se instaleaza de la sine si Yahoo Toolbar. Cam asa e si cu SweetIM. Dar daca e in lista si nu ai optiunea de dezinstalare atunci cauta folderul unde e instalat si sterge-l pur si simplu cu delete.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ai windows XP sau Windows 7?
În fine, intri la Start -> Default programs -> Programs and Features -> şi după îl găseşti în listă şi îi dai Remove ( Valabil pentru Windows 7 )
Pentru XP Tot aşa doar că în loc de Programs and bla bla bla, trebuie să scrie parcă Change/Remove program

| JohnnyWylde a răspuns:

Mai simplu decat atat poate intra si pe windows XP si pe windows 7 din My Computer -- Add Or Remove Programs si va avea lista cu toate programele instalate de unde poate selecta si dezinstala MySweet

| LanaSpectrum explică (pentru JohnnyWylde):

Am incercat...si nu merge.

Răspuns utilizator avertizat
| omide a răspuns:

Control Panel -> Ad/Remove software sau cauti un program de dezinstalat, gasesti pe http;//download.RNT.ro cred ca la sectiunea sistem