| F4T4L a întrebat:

Ziceti-mi un program care sa il downloadez si sa mearga orice gta fara a descarca vorbisfile.dl sau mss32.dl sau ogg.dl urgeent! Funda+vot plizzzzzz ziceti-micrying

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| JoyTech a răspuns:

Greu se gaseste asa ceva... Dar de ce nu descarci tu vorbisfile.dll sau mss32.dll si le pui in folderul jocului? Eu asa am facut la unele jocuri si a mers. Funda daca te-am ajutat.

| F4T4L explică (pentru JoyTech):

Am descarcat dar imi apare nu stiu ce ca volume@8 si asa ceva

| JoyTech a răspuns:

Inseamna ca nu ai descarcat de unde trebuie / ce trebuie.