| Gumã a întrebat:

A castigat Emma, ieeeei ( la next top model by Catalin botezatu)
Voi credeti ca merita?

4 răspunsuri:
| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Normal ce merita da totusi are un avantaj fata de madalina ca ii mai mica ca tot timpul ii dadea un avantaj accesoriu inplus de celelalte deci cat de cat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa meritaalove struck

| Roxanne_7564 a răspuns:

Buna! Da, eu cred ca Emma merita sa castige. Din moment ce Madalina are 25 ani, mai are doar 5 ani de cariera, dar Emma mai are 14 ani de cariera si intr.un fel acesta este avantajul ei fata de celelalte fete :d. In plus ultimul shooting i-a iesit foarte bine Emmei. EMMA Chiar Meriita Sa Fie NEXT TOP MODEL [ AL ROMANIEI]!

| Fluturashhh a răspuns:

Da...pentru ca e mica si prinde repede, o sa ajunga un model foarte bun...love struck